Pracownik magazynu farb
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
ERGIS
13. 9. 2024

Flexergis sp. z o.o. to czołowy polski dostawca opakowań giętkich zadrukowanych w technologii fleksograficznej. Należy do międzynarodowej Grupy, zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych.
GRUPA ERGIS obecnie zatrudnia ok. 1000 pracowników tworząc dla nich stabilne miejsca pracy w 5 zakładach produkcyjnych w Polsce i w Niemczech.
Opis stanowiska:
- Wydawanie i przyjmowanie materiałów do produkcji,
- Prowadzenie ewidencji magazynu wyrobów gotowych oraz materiałów do produkcji,
- Wypisywanie dokumentów magazynowych,
- Sprawdzanie zgodności i kompletności dostaw oraz wymaganej dokumentacji,
- Pakowanie i odpowiednie zabezpieczanie jednostek transportowych (paletowanie).
- Rozładunek i załadunek towarów zgodnie z zestawieniem dostaw i wysyłek.
Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie,
- Uprawnienia UDT na wózki widłowe,
- Umiejętności w zakresie wykonywania prac manualnych,
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Chęć pracy w trybie zmianowym.
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się firmie,
- Wsparcie doświadczonych pracowników w procesie wdrażania kandydata,
- Pracę w systemie zmianowym,
- Dofinansowanie do szkoleń i kursów,
- Dodatkowe benefity: dofinansowanie na dojazdy, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do wypoczynku.
Jeśli chcesz pracować w dynamicznej i innowacyjnej firmie, gdzie Twoje zaangażowanie i umiejętności zostaną docenione, dołącz do nas! Czekamy na Twoją aplikację!
Aplikuj teraz i stań się częścią naszego zespołu!

  • Praca Nowy Sącz
  • Pracownik ochrony Nowy Sącz
  • Pracownik socjalny Nowy Sącz
  • Pracownik biurowy Nowy Sącz
  • Pracownik produkcji Nowy Sącz
  • Pracownik kolei Nowy Sącz
  • Pracownik umysłowy Nowy Sącz
  • Pracownik fizyczny Nowy Sącz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Nowy Sącz
  • Pracownik utrzymania ruchu Nowy Sącz
  • Pracownik ds. administracji Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584