Pracownik magazynu CCC / praca od zaraz
  • Głogów
Głogów, Głogów, dolnośląskie, Polska
Asistnet Work Group
29. 9. 2024

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Pracownik Magazynowy

AWG/CCC/PM/09/2024

Obowiązki

  • Odbieranie, sprawdzanie, sortowanie i układanie produktów CCC
  • Pakowanie i nadawanie zamówień,
  • Dbanie o bezpieczeństwo. To nasz absolutny priorytet!

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Możesz liczyć na wsparcie wyspecjalizowanych instruktorów, którzy nauczą Cię, jak pracuje się w na magazynie CCC
  • chęć do pracy i sumienność

Oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenie
  • pracę w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-6:00
  • czas pracy 160-192h / miesiąc
  • komfortowe warunki pracy
  • darmowe miejsca parkingowe na terenie zakładu
  • dostęp do bezpłatnej kawy i herbaty
  • szkolenie stanowiskowe
  • stawkę godzinowa 28,10zł/h brutto
  • wsparcie Koordynatora Agencji
  • Możliwość zatrudnienia na stałe u Klienta

  • Praca Głogów
  • Pracownik fizyczny Głogów Małopolski
  • Pracownik biurowy Głogów Małopolski
  • Pracownik biurowy Głogów
  • Pracownik fizyczny Głogów
  • Pracownik produkcji Głogów
  • Pracownik produkcji Głogów Małopolski
  • Głogów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291