Pracownik magazynowy z udt - Prawobrzeże, Szczecin- OD ZARAZ!
  • Szczecin
Szczecin
Agencja Zatrudnienia KS SERVICE
18. 7. 2024
5490 zł

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego klienta – światowego lidera w projektowaniu, wytwarzaniu, produkcji i serwisowaniu wysokiej jakości taśm procesowych i transportujących w Szczecinie - szukamy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY Z UDT

Lokalizacja: Prawobrzeże, Szczecin

Co możemy Ci zaproponować:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 5 490 zł brutto miesięcznie (w tym podstawa 4900 zł brutto, premia uznaniowa do 10%, dodatek za dojazdy 100 zł brutto),
  • możliwość pracy w nadgodzinach (dodatek +50%) i soboty (dodatek +100%),
  • odzież robocza zapewniona przez firmę.

Czego oczekujemy od ciebie:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
  • aktualne uprawnienia UDT.

Twoje główne zadania na stanowisku:

  • kompletacja zamówień i dostawa na linię produkcyjną,
  • praca z użyciem skanera i komputera,
  • przyjmowanie i wprowadzanie zleceń do systemu.

Nie czekaj! Aplikuj teraz!

  • Praca Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Szczecin
  • Pracownik utrzymania ruchu Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567