Pracownik magazynowy
  • Szczepankowo (pow. szamotulski, gm. Ostroróg), Szczepankowo
wielkopolskie, Szczepankowo (pow. szamotulski, gm. Ostroróg), Szczepankowo, wielkopolskie, Polska
ManpowerGroup
4. 9. 2024

Producent profili do okien poszukuje pracowników magazynowych do zakładu w Nagradowicach.

To świetna okazja, aby zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe!

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek towaru.

  • Analiza i kontrola stanów magazynowych.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym.

  • Zaangażowanie oraz chęć pracy.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

  • Atrakcyjny system premiowy!

  • Bezpłatny transport pracowniczy z Poznania.

  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych!

  • Wsparcie konsultanta Manpower podczas procesu rekrutacji oraz zatrudnienia.

  • Przyjazną atmosferę w pracy – Twój komfort jest dla Nas ważny!

  • Dostęp do rozbudowanego pakietu benefitów pracowniczych. ManpowerGroup Premium: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia, platformy MyBenefit - kafeterii pełnej różnorodnych benefitów (od turystyki, przez kino, po zniżki w sklepach).

Miejsce pracy: Profilowa 1, Nagradowice.

Oferta dotyczy umowy tymczasowej.

  • Praca wielkopolskie
  • Pracownik biurowy wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny wielkopolskie
  • Pracownik produkcji wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544