Pracownik magazynowy
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Samsic Polska Sp. z o.o.
29. 9. 2024

SLS POLSKA jest członkiem międzynarodowej grupy Samsic z siedzibą we Francji. Nasza firma oferuje usługi w zakresie prac technicznych, magazynowych i gastronomicznych na halach magazynowych oraz w dużych centrach dystrybucyjnych i logistycznych.

Obowiązki

  • W zależności od przydziału obowiązków obsługa różnych procesów magazynowych: kompletacja, towarowanie, załadunki, inwentaryzacja, zdejmowanie palet z taśmy,
  • Obsługa skanera magazynowego.

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • gotowość do pracy w soboty,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie i chęć do pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • pracę w systemie trzyzmianowym,
  • pracę 8 lub 10h dziennie w zależności od ilości pracy od poniedziałku do soboty,
  • premie wydajnościowe do 1500 zł miesięcznie.

  • Obecnie poszukujemy PRACOWNIKA MAGAZYNOWEGO do centrum logistycznego w Sosnowcu przy ul. Logistycznej 1

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik ochrony Sosnowiec
  • Pracownik socjalny Sosnowiec
  • Pracownik kolei Sosnowiec
  • Pracownik umysłowy Sosnowiec
  • Pracownik fizyczny Sosnowiec
  • Pracownik biurowy Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Pracownik administracyjno - biurowy Sosnowiec
  • Pracownik utrzymania ruchu Sosnowiec
  • Pracownik ds. administracji Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291