Pracownik magazynowy – Łazy (powiat piaseczyński)
  • Lesznowola
Lesznowola, Lesznowola, Mazowieckie, Polska
SFS INTERNATIONAL
28. 8. 2024

FS International Sp. z o.o. od ponad 10 lat prowadzi rekrutację na projekty polskie i zagraniczne.
Obecnie dla naszego Klienta działającego w branży kurierskiej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Pracownik magazynowy
Łazy pod Warszawą – darmowy transport
Obowiązki:
Sortowanie paczek
Załadunek i rozładunek paczek do kontenerów
Rozładunek samochodów
Skanowanie przesyłek
Oferujemy:
Szybki proces rekrutacji – nie tracimy Twojego cennego czasu!
Umowę o pracę tymczasową (składki ZUS + płatny urlop) w międzynarodowej, stabilnej finansowo firmie
Pełny etat, możliwość wyboru zmiany
Dodatek 20% za pracę w godzinach nocnych
Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
Bezpłatny transport
Doświadczenie nie jest wymagane
Wymagania:
Umiejętność szybkiego uczenia się
Dokładność
Systematyczność
Zaangażowanie
Sumienność

  • Praca Lesznowola
  • Pracownik biurowy Lesznowola
  • Pracownik produkcji Lesznowola
  • Pracownik fizyczny Lesznowola
  • Lesznowola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584