PRACOWNIK LABORATORIUM / SPECJALISTA DS. BADAŃ
  • Józefów
Józefów, Józefów, Mazowieckie, Polska
HGS Consulting Sp. z o.o. Sp.k.
23. 9. 2022

Laboratorium Gruntów i Skał jest częścią Grupy HGS, jednym z największych w Polsce laboratoriów zajmujących się badaniami gruntów i skał.

Opis stanowiska:

• przygotowywanie prób gruntów i skał do badań

• wykonywanie badań fizycznych gruntów (granulometria, granice konsystencji, zawartość substancji organicznej)

• wykonywanie badań wytrzymałościowych oraz odkształceniowych

• raportowanie wyników

• obsługa wyposażenia i monitorowanie środowiska

Wymagania:

• wykształcenie wyższe na kierunku: geologia, budownictwo, inżynieria materiałowa, fizyka, chemia lub nauki techniczno-przyrodnicze

• komunikatywna znajomość języka angielskiego

• sprawność fizyczna związana z noszeniem rdzeni skał i gruntów

• znajomość obsługi programów MS Office

• dobra organizacja pracy

• dbanie o porządek w miejscu pracy

Dodatkowym atutem kandydata będzie:

• znajomość normy PN-EN ISO 17025

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego poprzez różnego rodzaju szkolenia

• wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia

• udział w realizacji dużych projektów w skali kraju

• pracę pełną ciekawych wyzwań zawodowych

• możliwość prywatnej opieki medycznej

Miejsce pracy: Józefów k.Warszawy (woj.mazowieckie)