Pracownik kuchni pilnie poszukiwany
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury
1. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
Obsługa gości w systemie samoobsługi ( wydanie jedzenia, bez obsługi kelnerskiej),
Przygotowywanie potraw według receptur i norm jakościowych,
Utrzymywanie czystości w kuchni i magazynie,
Kontrola jakości produktów i ich przechowywanie,
Dbanie o estetykę podania potraw,
Przestrzeganie standardów BHP i HACCP.
Nasze wymagania:
Kandydat powinien posiadać umiejętność pracy w zespole oraz szybko się adaptować do nowych sytuacji i warunków pracy,
Kandydat powinien być komunikatywny i przyjazny wobec klientów oraz gotowy do udzielania informacji i pomocy,
Kandydat powinien być odpowiedzialny i skrupulatny w wykonywaniu swoich obowiązków, utrzymywaniu czystości i porządku na stanowisku pracy oraz dbaniu o jakość obsługi.
To oferujemy:
Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz regularne wynagrodzenie.

  • Praca Warszawa
  • Szef kuchni Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544