Pracownik kontroli jakości
  • Kostrzyn nad Odrą
Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn nad Odrą, lubuskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości elementów z branży automotive zgodnie z wytycznymi,
  • segregacja produktów zatwierdzonych oraz odrzuconych podczas przeprowadzanej kontroli.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • dokładność, szczegółowość, dobry wzrok,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bonus nawet 400zł za jedną poleconą osobę do pracy w SGP,
  • pracę pn-pt + wybrane soboty,
  • 3 zmianowy system pracy,
  • system szkoleń stanowiskowych,
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia,
  • realną możliwość rozwoju i awansu,
  • pracę w zgranym zespole,
  • opiekę Koordynatora.

  • Praca Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik fizyczny Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik biurowy Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik produkcji Kostrzyn nad Odrą
  • Kostrzyn nad Odrą - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291