Pracownik HELPDESK w dziale kadrowo – płacowym z orzeczeniem o niepełnosprawności - praca zdalna
  • Szczytno
Szczytno, Szczytno, warmińsko-mazurskie, Polska
BPO NETWORK Sp. z o.o.
7. 9. 2024

BPO NETWORK Sp. z o.o.Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także wsparcie w uzyskaniu dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług, a także pełen zakres szkoleń dla pracowników, managerów lub całych firm.Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Obowiązki

  • Instalacja oprogramowania i jego poszczególnych elementów
  • Konfiguracja oprogramowania i jego poszczególnych elementów
  • Pomoc i asysta przy uruchomieniu i wdrażaniu ww. systemów, usług i aplikacji
  • Testowanie i analiza poszczególnych elementów systemu
  • Kontakt ze wsparciem technicznym oraz przygotowywanie opisów ewentualnych problemów

Wymagania

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Znajomości i umiejętności pracy z oprogramowaniem pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu EXCEL
  • Znajomość Systemu Fakturowania SaldeoSMART, a także systemu Enova365 lub Optima
  • Znajomości zagadnień związanych z obsługą kadrowo – płacową
  • Chęć nauki i szkoleń oraz poszerzania swojej wiedzy
  • Samodzielność w działaniu
  • Otwartość
  • Komunikatywność
  • Telefoniczna obsługa klienta
  • Stałe łącze Internetowe
  • Mile widziane:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę zdalną
  • Umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące
  • Umowę o pracę w okresie zasadniczym na rok
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy 7h
  • Wynagrodzenie w okresie próbnym od 4500-6000 zł brutto
  • Wynagrodzenie w okresie zasadniczym 6000-7500 zł brutto
  • Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
  • Dostęp do szkoleń
  • Komputer i potrzebne oprogramowanie do pracy
  • Pakiet Medyczny MEDICOVER

  • Ilona
  • 798 951 967
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA
  • JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.bponetwork.pl/oferty pracy
  • Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www.do przeglądarki

  • Praca Szczytno
  • Pracownik biurowy Szczytno
  • Pracownik biurowy Szczytna
  • Pracownik fizyczny Szczytno
  • Pracownik fizyczny Szczytna
  • Pracownik produkcji Szczytna
  • Pracownik produkcji Szczytno
  • Szczytno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544