Pracownik gospodarczy terenów zewnętrznych
  • Swarzędz
Swarzędz, Swarzędz, wielkopolskie, Polska
Götz-Gebäudeservice Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Firma Götz z 75 letnim doświadczeniem w branży usług sprzątania i czyszczenia technicznego poszukuje pracowników do pracy. Zapraszamy do naszego zespołu.

Obowiązki

  • Utrzymanie czystości na terenie obiektów przemysłowych
  • Utrzymanie terenów zielonych (koszenie trawy, nawożenie itp)
  • Kontrola i utrzymanie czystości dachów
  • Zimowe utrzymanie terenów zewnętrznych - odśnieżanie, odladzanie
  • operator maszyny samojezdnej
  • Drobne naprawy infrastruktury, malowanie barierek itp

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • gotowość do pracy w weekendy
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie i miłęj atmosferze
  • możliwość rozwoju

  • mile widziani obcokrajowcy pod warunkiem biegłej znajomości języka polskiego

  • Praca Swarzędz
  • Pracownik biurowy Swarzędz
  • Pracownik produkcji Swarzędz
  • Pracownik fizyczny Swarzędz
  • Swarzędz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584