Pracownik Gospodarczy Pasłęk
  • Pasłęk
Pasłęk, Pasłęk, warmińsko-mazurskie, Polska
ipracujzdalnie.pl
27. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  •     stabilne zatrudnienie na pełny etat
  •     atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres zadań:

  •     utrzymanie ładu i porządku na terenie spółki
  •     mycie mechaniczne pomieszczeń firmy
  •     sezonowe koszenie trawy, grabienie liści, odśnieżanie, sypanie solą chodników i dróg
  •     opróżnianie koszy na śmieci w obejściu budynku
  •     podlewanie roślin na zewnątrz
  •     systematyczne dokonywanie obchodów i odnotowywanie ich dbanie o stan techniczny budynku
  •     drobne prace naprawcze
  •     wykonywanie innych poleceń w ramach powierzonego zakresu obowiązków

Wymagania

  •     aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  •     odpowiedzialność
  •     punktualność
  •     dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  •     umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i urządzeń
  •     dyspozycyjność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  •     umiejętność wykonywania drobnych napraw
  •     prawo jazdy kat. B

  • Praca Pasłęk
  • Pracownik biurowy Pasłęk
  • Pracownik fizyczny Pasłęk
  • Pracownik produkcji Pasłęk
  • Pasłęk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544