PRACOWNIK GOSPODARCZY
  • Gniezno
Gniezno, Gniezno, wielkopolskie, Polska
TREPKO S.A.
1. 8. 2024

Firma TREPKO S.A. jest polską filią koncernu TREPKO A/S z siedzibą w Danii, światowego lidera rynku automatów pakujących dla przemysłu spożywczego. Nasza firma w Gnieźnie stanowi centrum produkcyjno-logistyczne całego koncernu TREPKO. Nasze produkty dostarczamy do ponad 90 państw na całym świecie.

Obowiązki

  • Utrzymywanie porządku i czystości na terenie zakładu
  • Dbałość o tereny zielone w obrębie obiektu (m.in. koszenie trawy, przycinanie drzew, krzewów, grabienie liści, w okresie zimowym odśnieżanie i inne)
  • Obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego (kosiarka, narzędzia ogrodnicze) wykorzystywanego w pracy
  • Inne prace gospodarcze zlecone przez przełożonego
  • Dyscyplina w zakresie przestrzegania przepisów BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy
  • Sumienność w wykonywaniu zleconych zadań
  • Odpowiedzialność, pracowitość
  • Umiejętność obsługi ręcznych urządzeń spalinowych
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo ok 3-4m-ce, w pełnym wymiarze etatu
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku i działalności kulturalno-sportowej m.in. basen, kino, teatr, imprezy sportowe)

  • W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do przesłania CV za pomocą przycisku APLIKUJ lub na adres e-mail: z dopiskiem: Pracownik Gospodarczy
  • Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Gniezno
  • Pracownik biurowy Gniezno
  • Pracownik fizyczny Gniezno
  • Pracownik produkcji Gniezno
  • Gniezno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544