Pracownik gospodarczy
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Agnieszka
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
Firma Amlux świadcząca usługi porządkowe zatrudni pracowników do Grupy Mobilnej na teren województwa kujawsko-pomorskiego (Bydgoszcz i okolice, np Toruń, Grudziądz)
Opis stanowiska:
-pranie wykładziny oraz tapicerki
-mycie okien i przeszkleń
-prace gospodarcze
-dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
Oferujemy:
-pracę dla osób w każdym wieku
-pełen etat
-szkolenie wprowadzające do pracy i przygotowujące do wykonywania obowiązków
-stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia (umowa o pracę)
-niezbędne narzędzia pracy
Wymagania:
-umiejętność posługiwania się sprzętem ogrodniczym (nożyce spalinowe, kosiarka spalinowa żyłkowa)
-dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie (prace odbywają się w różnych godzinach w zależności od zleceń - teren wewnętrzny i zewnętrzny)
-pracowitość,
-sumienność mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
-prawo jazdy kategorii. B
Osoby chętne prosimy o kontakt pod nr telefonu 506100292 lub SMS-'a o treści: -"pracownik gospodarczy-". Zapraszamy serdecznie do współpracy.

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Pracownik na wysokościach Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941