Pracownik Gospodarczy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Inwork Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Chcesz podjąć nowe wyzwanie zawodowe? Szukasz właśnie pracy? Wystarczy, że zaaplikujesz ! Czekamy właśnie na Ciebie !Stanowisko: Pracownik gospodarczyMiejsce pracy: Warszawa (kilka lokalizacji)Poszukujemy pracowników do następujących lokalizacji: Błonie k. Warszawy, Święcice, k. Warszawy Teresin, k. Warszawy Warszawa - Annopol Warszawa - Okęcie Łazy, k. Warszawy Piaseczno, k. Warszawy

Obowiązki

  • Zbieranie i zamiatanie śmieci na terenie zewnętrznym
  • Opróżnianie koszy na śmieci
  • Usuwanie chwastów, przycinanie krzaków,
  • Pielęgnacja terenów zielonych wraz z mechanicznym koszeniem
  • odśnieżanie chodników, ławek, koszów, dojścia do posesji wraz z posypywaniem solą lub piaskiem

Wymagania

  • posiadać orzeczenie o niepełnosprawności ( mile widziane)
  • mieć ukończone 18 lat;
  • Prawo jazdy Kat. B
  • Umiejętność samodzielnego wykonywania pracy, odpowiedzialność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 4600 złotych brutto
  • Umowę o pracę;
  • Pewne i stabilne zatrudnienie;
  • Pewną pracę w pełnym wymiarze czasu;
  • Godziny pracy: 06:00 - 14:00 (poniedziałek - piątek);
  • Wolne soboty i niedziele;

  • Praca Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687