Pracownik Działu Windykacji
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Monitoring bieżących należności.
  • Przygotowywanie i wysyłanie monitów do dłużników.
  • Telefoniczna windykacja należności.
  • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami w sprawie płatności/rozliczeń.
  • Przygotowywanie zestawień dotyczących spraw bieżących.
  • Weryfikacja ubezpieczenia w systemie oraz pozyskiwanie raportów niezbędnych do oceny finansowej kontrahentów.
  • Kontakt z ubezpieczycielem należności w sprawie wydanych opinii.
  • Przygotowywanie umów, aneksów do umowy.
  • Współpraca z poszczególnymi działami spółki, kancelariami prawniczymi i Ubezpieczycielem należności.
  • Przygotowywanie dokumentacji do pozwów sądowych/rozliczeń z Ubezpieczycielem.
  • Prowadzenie zestawień dotyczący spraw windykacyjnych i sądowych.
  • Zgłaszanie należności do windykacji.
  • Przygotowywaniu wniosków o likwidację szkód u Ubezpieczyciela.
  • Przygotowywanie i prowadzenie pozostałych niezbędnych zestawień.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów w zakresie monitorowania terminowości płatności.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz dążenie do wyznaczonych celów.
  • Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • Dobra organizacja czasu pracy, terminowość, skrupulatność.
  • Kreatywność w skutecznym rozwiązywaniu problemów.
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w tym Excel.
  • Umiejętność tworzenia i redagowania korespondencji biznesowej.
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z ubezpieczeniem należności.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę.
  • Dobrą atmosferę w zgranym zespole.
  • Pakiet benefitów.

Nie zastanawiaj się - dołącz do nas i rozwiń swój potencjał!

  • Praca Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563