Pracownik Działu Utrzymania Czystości
  • Września
Września, Września, wielkopolskie, Polska
Mikroma Polska S.A.
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

 Zakład produkcyjny z biurowcem.

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń, najbliższego otoczenia przed wejściem do budynków oraz pomieszczenia do przechowywania urządzeń i środków przeznaczonych do sprzątania.
  • Właściwe i oszczędne używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości.
  • Zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii, uszkodzeń w urządzeniach i pomieszczeniach.
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami sprzątającymi, a także z użytkownikami pomieszczeń poprzez natychmiastowe reagowanie na bieżące potrzeby przez nich zgłoszone.

Wymagania:

  • Deklaracji podjęcia stałej pracy.
  • Komunikatywność, skrupulatność, systematyczność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Pakiety sportowe, ubezpieczenie grupowe.
  • Praca na zmiany (8h) od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 20:00, od 12:00 do 20:00.