Pracownik działu sprzedaży
  • Wiązowna
Wiązowna, Wiązowna, Mazowieckie, Polska
TOOLS FACTORY SP. JAWNA A.POPŁAWSKA , R. POPŁAWSKI
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
- Poszukiwanie nowych klientów,
- Realizacja sprzedaży ,
- Prowadzenie negocjacji handlowych i ustalanie warunków współpracy,
- Reprezentacja firmy na targach i spotkaniach handlowych,
- Współtworzenie strategii sprzedaży ,
- Monitoring i analiza działań konkurencji.
Oczekujemy:
- biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w kontaktach handlowych,
- doświadczenie w sprzedaży na rynkach zagranicznych ( mile widziane),
- wykształcenie wyższe (mile widziane ),
- nastawienie na realizację celów,
- odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
- prawo jazdy kat. B,
- gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych,
- wysoki poziom zdolności interpersonalnych,
- komunikatywność.
- dobra znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów pracy stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długotrwałą współpracę ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tools Factory Sp. Jawna A. Popławska, R. Popławski zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Tools Factory Sp. Jawna A. Popławska, R. Popławski z siedzibą w Stefanówce przy ul. Żurawiej 92. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Wiązowna
  • Pracownik biurowy Wiązowna
  • Pracownik fizyczny Wiązowna
  • Pracownik produkcji Wiązowna
  • Wiązowna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544