PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Frac Detal Sp. z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: praca biurowa przy komputerzetworzenie zamówieńanalizowanie rynkuudział w negocjacjach handlowychrealizowanie polityki handlowej

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 6 300 PLN

Opis wynagrodzenia: podstawa plus premia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.10.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: znajomość obsługi komputera (pakiet office)dyspozycyjnośćdoświadczenie minimum 1 rok na stanowisku pracownika działu handlowego (wymóg konieczny)mile widziane doświadczenie w branży chemii gospodarczej i kosmetycznej

Pracodawca

Nazwa: FRAC DETAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Lwowska 6, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

  • Praca Rzeszów
  • Kierownik działu personalnego Rzeszów
  • Pracownik produkcji Rzeszów
  • Pracownik ochrony Rzeszów
  • Pracownik socjalny Rzeszów
  • Pracownik fizyczny Rzeszów
  • Pracownik biurowy Rzeszów
  • Pracownik kolei Rzeszów
  • Pracownik umysłowy Rzeszów
  • Pracownik administracyjno - biurowy Rzeszów
  • Pracownik utrzymania ruchu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210