Pracownik ds. wsparcia użytkownika (Service Desc)
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Stanowisko ds. wsparcia użytkownika (Service Desc)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • świadczenie usług I linii wsparcia informatycznego dla użytkowników końcowych,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z usługami informatycznymi,
  • bieżąca ewidencja i obsługa zgłoszeń z określeniem ich priorytetu i kierowaniem do właściwych grup linii wsparcia,
  • rejestracja zgłoszeń telefonicznych
  • zarządzanie kontami i hasłami użytkowników,
  • udział w testowaniu rozwiązań informatycznych,
  • opracowywanie instrukcji oraz procedur postępowania dla użytkowników końcowych.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek informatyka,
  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata pracy na stanowisku związanym z IT,
  • wiedza zawodowa w zakresu IT,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość systemów operacyjnych,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Co zyskasz?

  • Umowę o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją
  • Opiekę medyczną
  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy
  • Pracowniczą kasę zapomogowo-pożyczkową
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Program sportowo -rekreacyjny