Pracownik ds. utrzymania ruchu
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Labo Print S.A.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie regularnych przeglądów, konserwacji i napraw maszyn poligraficznych
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek, awarii i problemów technicznych
  • Monitorowanie wydajności maszyn i urządzeń oraz reagowanie na ewentualne problemy
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeglądów, napraw i konserwacji
  • Wspieranie działań związanych z bezpieczeństwem pracy i przestrzeganiem przepisów
  • Wdrażanie i ocena nowych technologii i rozwiązań w dziedzinie utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu maszyn (min. 1 rok)
  • Znajomość technik utrzymania ruchu, diagnozowania usterek i naprawy maszyn
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów i dokumentacji technicznej dla maszyn
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Uprawnienia elektryczne do 1 KW
  • Zdolność do pracy w zespole i komunikatywność
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Parking dla pracowników
  • Nowoczesne narzędzia
  • Rozpoznawalna marka
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Wsparcie na każdym etapie
  • Szkolenia kierunkowe
  • Multisport dla Twojej formy
  • Prywatna opieka medyczna Lux-Med

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Labo Print S.A. jest wiodącą marką w branży reklamowej, dobrze znaną w Polsce i cenioną w całej Europie. Oferujemy wydruki na popularnych nośnikach, takich jak folie, banery i siatki, a ponadto akcesoria reklamowe i flagowe, materiały POS, opakowania fasonowe, kartony klapowe, standy i displaye, etykiety, papierowe kubki oraz litery przestrzenne i systemy reklamowe z podświetleniem LED.

Szeroki wachlarz oferowanych usług i produktów oraz odpowiedzialne podejście do zarządzania produkcją, pozwalają na zapewnienie stabilności zatrudnienia zespołu najlepszych specjalistów. Zaś wielomilionowe inwestycje w park maszynowy oraz wysokie stany magazynowe, umożliwiają nam realizację zleceń, których nie może się podjąć konkurencja.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Labo Print S.A. z siedzibą w: Szczawnicka 1, 60-471 Poznań (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: personal@laboprint.eu.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: personal@laboprint.eu.

  • Praca Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 629
    23 889