Pracownik ds. monitorowania bezpieczeństwa ruchu kolejowego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
16. 11. 2022

Stanowisko ds. monitorowania bezpieczeństwa ruchu kolejowego

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • monitorowanie i analiza danych aplikacji SEPE i WiW odnośnie poziomu stanu bezpieczeństwa oraz podejmowanie działań korygujących, zapobiegawczych, ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa,
  • sporządzanie raportów / sprawozdań dotyczących stanu bezpieczeństwa ruchu kolejowego dla potrzeb Zarządu Spółki i podmiotów zewnętrznych (UTK, PKBWK, Ministerstwo właściwe ds. transportu),
  • monitorowanie i  opracowanie okresowych sprawozdań dotyczących stanu bezpieczeństwa ruchu kolejowego na podstawie realizowanych czynności kontrolnych przez pracowników Zakładów Linii Kolejowych,
  • monitorowanie potencjalnych zagrożeń w jednostkach organizacyjnych,
  • koordynowanie działań w zakresie skarg zgłaszanych przez podmioty zewnętrzne oraz pracowników Spółki.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe w specjalności transport kolejowy lub pokrewnej,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego, w tym 1 rok na stanowiskach związanych z transportem kolejowym,
  • wiedza zawodowa z zakresu bezpieczeństwa na kolei, ruchu kolejowego, SMS,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Co zyskasz?

  • Umowę o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją
  • Opiekę medyczną
  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy
  • Pracowniczą kasę zapomogowo-pożyczkową
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Program sportowo -rekreacyjny