Pracownik ds. gospodarowania odpadami
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad miejscami gromadzenia odpadów poprodukcyjnych na terenie zakładu;
  • odbiór odpadów z linii produkcyjnej, magazynowej oraz ich transport do miejsca gromadzenia odpadów;
  • sortowanie surowców opakowaniowych i ich belowanie (karton, folia, gilzy, odpady komunalne);
  • kontrola prawidłowej segregacji odpadów;
  • prowadzenie na bieżąco ewidencji zbieranych odpadów;
  • czyszczenie maszyn i urządzeń.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – MILE WIDZIANE;
  • uprawnienia UDT – WARUNEK KONIECZNY;
  • zdolność do samodzielnego organizowania pracy w zakresie utrzymania porządku i czystości;
  • punktualność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków;
  • chęć i zapał do pracy;
  • umiejętność komunikacji i współpracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • prywatną opieka zdrowotna;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • kartę MultiSport;
  • platformę do nauki języków obcych;
  • dofinansowanie do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Pracownik produkcji Jelcz-Laskowice
  • Pracownik biurowy Jelcz-Laskowice
  • Pracownik fizyczny Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 629
    23 889