Pracownik do wprowadzania danych
  • Łódź, Limanowskiego 179
łódzkie, Łódź, Limanowskiego 179, łódzkie, Polska
Brunata ZENNER Sp. z.o.o.
16. 11. 2022

Brunata Zenner jest jedną z wiodących na świecie, międzynarodowych firm działających w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody i innych mediów. Jesteśmy obecni w 17 krajach. W Polsce zatrudniamy ponad 400 pracowników (300 osób w Łodzi i kolejne 100 w różnych lokalizacjach), którzy każdego dnia przyczyniają się do opracowywania rozwiązań optymalizujących zużycie energii w mieszkaniach i budynkach.

Opis stanowiska:

  • wprowadzanie danych do systemu
  • aktualizacja baz danych

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • dokładność
  • znajomość środowiska Windows i MS Office

Mile widziani studenci.

Oferujemy:

  • natychmiastowy początek zatrudnienia
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zależne od ilości przepracowanych godzin
  • szczegółowe szkolenia
  • dogodna możliwość dzielenia czasu pracy także po południu
  • pracę w budynku dobrze skomunikowanym z resztą miasta
  • w przyszłości szansę na stałe zatrudnienie na postawie umowy o pracę