Pracownik Budowlany (bez doświadczenia)
  • Katowice
Katowice, Katowice, Polska
Oben & Company Sp. z o.o.
17. 10. 2024

Dla naszego klienta, renomowanej firmy budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku i wieloletnim doświadczeniu, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pracownik Budowlany (Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio u naszego klienta na podstawie umowy o pracę lub umowy o dzieło).
Nasz klient cechuje się elastycznym podejściem do realizacji różnorodnych projektów, utrzymując najwyższe standardy jakości oraz inwestując w stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników. Firma realizuje zaawansowane i kompleksowe projekty budowlane oraz wykończeniowe, świadcząc usługi na rzecz klientów z sektora prywatnego oraz publicznego, z pełnym zaangażowaniem w precyzję i terminowość wykonania.
Firma naszego klienta poszukuje osób, które są gotowe rozpocząć swoją karierę w branży budowlanej. W tej roli oferuje ona możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.
Zakres obowiązków:
• Wsparcie w realizacji prac elewacyjnych, ociepleniowych oraz wykończeniowych;
• Pomoc w tynkowaniu, kafelkowaniu oraz innych zadaniach budowlanych;
• Przygotowanie narzędzi i materiałów budowlanych;
• Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na budowie.
Poszukiwane kompetencje:
• Motywacja do nauki i chęć zdobywania nowych umiejętności;
• Sumienność, odpowiedzialność, dbałość o szczegóły;
• Brak wymaganego doświadczenia każda forma wcześniejszego stażu lub pracy w branży będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
• Kartę sportową;
• Dodatkowe ubezpieczenie;
• Prywatną opiekę zdrowotną;
• Stabilne zatrudnienie;
• Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie;
• Podnoszenie kwalifikacji i możliwość awansu.

  • Praca Katowice
  • Rzeczoznawca budowlany Katowice
  • Deweloper budowlany Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889