Pracownik biurowy ze znajomością j. rosyjskiego/ukraińskiego oraz niemieckiego/francuskiego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
HEGELMANN TRANSPORTE SP. Z O.O.
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynacja ruchu palet, prawidłowa realizacja załadunku/rozładunku, transportu/magazynowania, wymiany, terminowe wykonanie zadań;
  • Obsługa i koordynacja zamówień klientów;
  • Rozwiązywanie problemów klientów dotyczących palet i/lub brakujących dokumentów, związanych z wymianą palet;
  • Przeprowadzenie kontroli nad wykonaniem (realizacją) prac (usług) związanych z wymianą palet (ustalanie szczegółów z wykonawcami, dyspozytorami, kierownikami itp.) Informowanie klientów o niedostępnych dokumentach związanych ze zmianą/brakiem zmiany palet w miejscach załadunku/rozładunku;
  • Prowadzenie księgowości ruchu paletowego (załadunek/rozładunek, transport/magazynowanie, wymiana, zwrot). Analizowanie, usuwanie oraz systematyzowanie zgłoszeń klientów, dotyczących wadliwych palet;
  • Organizacja odbioru palet przez klientów;
  • Prowadzenie księgowości dokumentów paletowych, otrzymanych od klientów;
  • Współpraca z pracownikami działami, odpowiedzialnymi za wysyłanie faktur do klientów.

WYMAGANIA:
  • Znajomość j. obcych w kombinacji RU/ UA + DE lub RU/UA + FR na poziomie min. B1/B2 – warunek konieczny;
  • Znajomość j. angielskiego mile widziana;
  • Umiejętność zarządzania czasem;
  • Rozwiązywanie konfliktów;
  • Wielozadaniowość;
  • Kreatywne myślenie;
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej;
  • Doświadczenie nie jest wymagane - oferujemy szeroki zakres szkoleń.

OFERUJEMY:
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne);
  • Przyjazna i pomocna kultura biznesu;
  • Pakiet świadczeń.