Pracownik biurowy z obsługą klienta (również z orzeczeniem)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Manpower
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
Pierwszy kontakt z osobami wchodzącymi do biura (informacja, pomoc w wypełnieniu formularzy)
Kompleksowa obsługa biurowa i koordynacja spraw bieżących
Obsługa logistyczna gości
Koordynowanie obiegu dokumentów
Zarządzanie pocztą przychodzącą i wychodzącą
Wsparcie działu rekrutacji
Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego
Skanowanie, drukowanie, obsługa programowych branżowych
Miejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności
Wymagania:
Umiejętność obsługi komputera oraz dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, obsługa programu outlook)
Wysoka kultura osobista
Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
Komunikatywność i umiejętności interpersonalne
Mile widziana znajomość języka angielskiego – nie jest to wymóg konieczny
Oferta:
Praca w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
Umowa o pracę
Szkolenia stanowiskowe
Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie)
Praca w świetnej atmosferze, pomocnym i zgranym zespole!
Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysłanie cv.
Jeśli posiadasz odrębne uprawnienia wynikające z przepisów ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnościami – prosimy o krótką informację. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Tajemniczy klient Bydgoszcz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bydgoszcz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388