Pracownik biurowy w warsztacie samochodowym
  • Reda
Reda, Reda, pomorskie, Polska
Had Artur Hadryśamdacar Blacharnia i Lakiernia
16. 11. 2022

Warsztat blacharsko - lakierniczy Amdacar w Redzie, poszukuję pracownika na stanowisko biurowe.

Obowiązki

  • Obsługa szkód komunikacyjnych
  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji szkodowej
  • Kontakt i korespondencja z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
  • Obsługa obiegu dokumentów związanych z warsztatem (fakturowanie)
  • Zamawianie części samochodowych

Wymagania

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej (znajomość zagadnień motoryzacyjnych, znajomość budowy pojazdów)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego - poziom podstawowy
  • Umiejętność sprawnej i terminowej organizacji czasu pracy
  • Chęci do pracy i zaangażowanie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy stacjonarnej
  • Praca poniedziałek - piątek w godz.8:00-16:00
  • Współpracę z kreatywnymi ludźmi o bogatym doświadczeniu zawodowym

Mile widziane :

  • Prawo jazdy kat. C
  • Znajomość języka angielskiego - poziom biegły
  • Obsługa programu do kosztorysu Eurotex / Audatex