Pracownik biurowy
  • Gniezno
Gniezno, Gniezno, Greater Poland Voivodeship, Polska
Grinbud
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • realizacja zamówień materiałów budowlanych
  • obsługa biura
  • kontakt z urzędami i instytucjami administracji publicznej
  • tworzenie i kompletowanie dokumentacji przetargowej
  • przygotowanie i obsługa kontraktów
  • współpraca z kierownikami budowy, kontraktowanie podwykonawców

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość branży budowlanej
  • znajomość zagadnień zamówień publicznych
  • doświadczenie
  • znajomość kosztorysowania, program Norma mile widziane
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia potrzebne do pracy

  • Praca Gniezno
  • Pracownik biurowy Gniezno
  • Pracownik fizyczny Gniezno
  • Pracownik produkcji Gniezno
  • Gniezno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544