Pracownik biurowy
  • Mysłowice
Mysłowice, Mysłowice, śląskie, Polska
Golden Serwis Sp. z o.o.
29. 9. 2024

Firma GOLDEN SERWIS zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży w zakresie leasingu pracowniczego, merchandisingu oraz rekrutacji, poszukuje obecnie pracownika biurowego do pracy w Mysłowicach.

Obowiązki

  • wsparcie bieżącej pracy biura;
  • dodawanie ogłoszeń na portale do tego przeznaczone oraz w mediach społecznościowych;
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;
  • koordynacja administracyjna panelu raportowego,
  • inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie;
  • biegła obsługa pakietu MS Office, w głównej mierze Excel;
  • samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie;
  • dokładność, sumienność;

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - 3 - miesięczny okres próbny - umowa zlecenie;
  • pełny etat;
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia zakresu powierzonych kompetencji;
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego;
  • karta Multisport.
  • prywatna opieka medyczna

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Mysłowice
  • Pracownik biurowy Mysłowice
  • Pracownik fizyczny Mysłowice
  • Pracownik produkcji Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291