Pracownik biurowy
  • Bytom
Bytom, Bytom, Śląskie, Polska
Cosinus
22. 8. 2024

Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania.
Aktualnie do naszego zespołu w Bytomiu poszukujemy sekretarza zjazdowego.
Obowiązki:
• obsługa klientów
• prace biurowe - związane z dokumentacją szkoły
• prezentowanie oferty szkoły
Oferujemy:
• pracę w przyjaznym zespole
• umowę zlecenie (praca w weekendy oraz wybrane dni tygodnia)
• możliwości rozwoju
• pracę w znanej firmie o stabilnej sytuacji na rynku
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
CV prosimy wysyłać poprzez stronę lento.pl

  • Praca Bytom
  • Pracownik biurowy Bytom
  • Pracownik biurowy Bytom Odrzański
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bytom
  • Pracownik produkcji Bytom Odrzański
  • Pracownik produkcji Bytom
  • Pracownik ochrony Bytom
  • Pracownik socjalny Bytom
  • Pracownik fizyczny Bytom
  • Pracownik fizyczny Bytom Odrzański
  • Pracownik kolei Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836