Pracownik Biurowy
  • Świętochłowice
Świętochłowice, Świętochłowice, śląskie, Polska
MAX-BUD1 TOMASZ WARCHALA
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma Max-Bud 1 Tomasz Warchala z siedzibą w Świętochłowicach specjalizująca się w robotach ziemnych, drogowych oraz usługach sprzętem budowlanym.

Opis stanowiska
  • Marketing i reklama,
  • Prowadzenie profilu firmy na Facebook’u,
  • Kontakt z dostawcą: pozycjonowanie SEO stron internetowych i Google Ads,
  • Dbanie o oklejenie maszyn i pojazdów firmy naklejkami z logo firmy,
  • Zlecanie do dostawców przygotowania materiałów promocyjnych: kalendarzy, wizytówek, itp.,
  • Kontakt z drukarnią: zlecanie druku kart drogowych i innych formularzy,
  • Zlecanie reklamy zewnętrznej: płoty, budynki, itp.,
  • Dbanie o wizerunek firmy w Internecie – m.in. odpisywanie na opinie na Facebook’u, Google i inne portale,
  • Udział w przygotowaniu spotów reklamowych,
  • Zakup materiałów promocyjnych,
  • Prowadzenie działań windykacyjnych – kontakt z dłużnikami,
  • Współpraca z kancelarią windykacyjną,
  • Przekazywanie spraw na drogę postępowania sądowego oraz egzekucyjnego,
  • Przygotowywanie dokumentów pod ewentualną dotację, leasing,
  • Prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniami OC firmy, OC i AC pojazdów (porównanie cen, negocjacje, zgłaszanie szkód i zdarzeń),
  • Obsługa poczty przychodzącej i rozdzielanie korespondencji,
  • Prowadzenie dokumentacji pojazdów: rejestrowanie sprzętów w Urzędzie Miasta, wyrejestrowanie, załatwianie wtórników dowodów rejestracyjnych , tablic rejestracyjnych, wypisów,
  • Obsługa spotkań firmowych.

Wymagania
  • Samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Komunikatywność oraz umiejętność negocjacji,
  • Znajomość pakietu office,
  • Doświadczenie minimum 2 letnie na podobnym stanowisku

Oferujemy
  • Dobre i stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę, zlecenie, samozatrudnienie,
  • Zatrudnienie w firmie o największej różnorodności maszyn budowlanych i pojazdów transportowych na Śląsku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne zarobki uzależnione od efektów pracy,
  • Miłą atmosferę w pracy.