Pracownik Biura Obsługi Klienta – telefoniczna obsługa klientów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Wojan Group Spółka z o.o.
20. 9. 2024

Miejsce pracy: Biuro Wojan Group, ul. Krakowska 106, Warszawa

Stanowisko: Pracownik Biura Obsługi Klienta

Wymiar pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, która dołączy do naszego zespołu, odpowiadając za telefoniczną obsługę klientów, w tym zwroty i reklamacje. Będziesz współpracować z magazynem oraz działem marketingu, aby zapewnić sprawną i kompleksową obsługę klienta. Mile widziana znajomość systemów Thulium i Responso.

Twoje zadania:

- Telefoniczne wsparcie klientów

- Obsługa zwrotów i reklamacji

- Współpraca z magazynem i działem marketingu

- Rozwiązywanie zgłoszeń i udzielanie informacji

- Utrzymywanie wysokich standardów obsługi

Oczekujemy:

- Dobrej dykcji i łatwości w nawiązywaniu kontaktu

- Mile widziana znajomość systemów Thulium i Responso

- Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

- Umiejętność pracy pod presją czasu

- Biegłej obsługi narzędzi MS Office lub podobnych

- Umiejętność odnalezienia się w procesach

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przyjazną atmosferę w zespole

Dołącz do zespołu Wojan Group!

  • Praca Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392