Pracownik administracyjno-biurowy
  • Jelenia Góra
Jelenia Góra, Jelenia Góra, dolnośląskie, Polska
REGESS
27. 9. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy

Obowiązki

  • Wykonywanie zadań biurowych, w tym obsługa urządzeń biurowych i komputera,
  • Przygotowywanie raportów finansowych oraz innych zestawień,
  • Praca z dokumentami w języku angielskim,
  • Wprowadzanie danych z dokumentów finansowych do systemu,
  • Dbanie o sprawny i poprawny obieg dokumentów,
  • Utrzymanie kontaktu z najemcami i właścicielami nieruchomości,
  • Codzienny kontakt telefoniczny oraz mailowy w języku angielskim w celu sprawnego rozwiązywania problemów,
  • Współpraca z działem księgowym.

Wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny,
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
  • Doświadczenie w pracy biurowej,
  • Umiejętności organizacji pracy biurowej i zarządzania czasem,
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami w firmie,

Oferujemy

  • Ciekawą pracę i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w nowoczesnym biurze i zgranym zespole,
  • Długoterminową współpracę.
  • Dofinansowanie dojazdów do biura
  • Dostęp do szkoleń, lekcji angielskiego, benefitów
  • Praca stacjonarna w nowoczesnym biurze w Mysłakowicach
  • Piątkowe obiady :)

  • Praca Jelenia Góra
  • Pracownik administracyjno - biurowy Jelenia Góra
  • Pracownik biurowy Jelenia Góra
  • Pracownik produkcji Jelenia Góra
  • Pracownik ochrony Jelenia Góra
  • Pracownik socjalny Jelenia Góra
  • Pracownik fizyczny Jelenia Góra
  • Pracownik kolei Jelenia Góra
  • Pracownik umysłowy Jelenia Góra
  • Pracownik utrzymania ruchu Jelenia Góra
  • Pracownik ds. administracji Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210