Prace montażowe dla Panów- 2 zmiany- motoryzacja/OD ZARAZ
  • Zimna Wódka, Strzelce Opolskie, Jemielnica, Błotnica Strzelecka
opolskie, Zimna Wódka, Strzelce Opolskie, Jemielnica, Błotnica Strzelecka, Opolskie, Polska
Steam Workforce sp. z o.o.
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Aplikuj TERAZ lub zadzwoń pod nr tel:  500-465-132

Lokalizacja: Zimna Wódka

Opis stanowiska:

  • wsparcie prac montażowych
  • obsługa maszyn
  • czynności manualne na produkcji

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia współpracy od ZARAZ
  • liczą się Twoje zaangażowanie i chęć do nauki- bo reszty się nauczysz

Oferujemy:

  • stawka godzinowa
  • dodatki weekendowe: sobota + 50%
  • możliwość szybkiego zarobku od zaraz
  • umowa zlecenie (możliwość płatmego chorobowego- składki ZUS)
  • wsparcie, przeszkolenie
  • kartę Multisport
  • możliwość zaliczek już po 2 miesiącach współpracy- wsparcie szybciej niż w dzień wypłaty

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392