Praca|Ochrona|Legnica
  • Legnica
Legnica, Legnica, dolnośląskie, Polska
GRUPA DGP
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

DGP Security Partner SP. z.o.o. zatrudni Pana do ochrony Hotelu-Restauracji Chata Karczowiska w Legnicy.

Zakres zadań:

  • Obchody
  • Nadzór nad centralą p.poż.
  • Sumienna realizacja obowiązków służbowych

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w ochronie

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • Praca w godzinach nocnych 22:00-6:00

Zachęcamy do składania CV osoby orzeczeniem o niepełnosprawności, którym dodatkowo proponujemy pakiet socjalny tj.

  • Zwrot za leki
  • Turnusy rehabilitacyjne
  • Do 200 zł. miesięcznie - dojazd do pracy, własnym pojazdem

KONTAKT 6-9-4-8-5-2-5-3-0

  • Praca Legnica
  • Pracownik ochrony Legnica
  • Technik ochrony środowiska Legnica
  • Specjalista ds. ochrony danych Legnica
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Legnica
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836