Praca Zdalna w Marketingu Internetowym
  • Legnica, dolnośląskie
Legnica
AffiNet
17. 10. 2024
od 4.500 i więcej

Chcesz rozwijać swoją karierę w marketingu online? Dołącz do naszego dynamicznego zespołu! Poszukujemy ambitnych osób, otwartych na nowe wyzwania, które są gotowe na pracę zdalną i pragną rozwijać swoje umiejętności w marketingu internetowym.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie: od 4. 500 zł i więcej, zależnie od Twojego doświadczenia i dostępności czasowej.

Stabilną współpracę: nasza firma działa na rynku od ponad 20 lat.

Elastyczność: możliwość pracy na pełen etat lub jako dodatkowe zajęcie, dostosowane do Twojego harmonogramu.

Pracę zdalną: możesz pracować z dowolnego miejsca na świecie.

Rozwój zawodowy: zapewniamy darmowe szkolenia online, abyś mógł/a rozwijać swoje umiejętności.

Wsparcie zespołu: przyjazne środowisko pracy i pomoc na każdym etapie współpracy.

Zakres obowiązków:

Obsługa klientów i budowanie z nimi relacji.

Realizacja działań promocyjnych w Internecie.

Nasze oczekiwania:

Zaangażowanie i chęć do nauki.

Dostępność przez 2-3 godziny dziennie.

Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami.

Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń mobilnych.

Pełnoletniość i polskie obywatelstwo.

Dlaczego my?

Partnerskie podejście: cenimy sobie bezpośredni kontakt – mówimy sobie na „Ty”.

Prosty proces rekrutacji: skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy. NIE WYMAGAMY CV!

Dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę w marketingu online! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

  • Praca Legnica
  • Chief marketing officer Legnica
  • Specjalista ds. marketingu Legnica
  • Doradca podatkowy w Polsce Legnica
  • Pracownicy uczelni w Polsce Legnica
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377