Praca w strefie gastronomii w sklepie IKEA Targówek
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Jeżeli jesteś osobą pełną energii, lubiącą kontakt z innymi i otwartą na zdobywanie nowej wiedzy dołącz do naszego zespołu!

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij SMS o treści GASTRONOMIA na numer podany w ogłoszeni, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Masz znajomych, z którymi chcesz pracować? Świetnie!- zgłoś nam to, a będziecie mogli pracować razem!

Lokalizacja: Warszawa, Targówek

Oczekujemy

  • wymagane orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • zaangażowanie i chęci do pracy
  • otwartości oraz uśmiechu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki ZUS-płatne urlopy, L4)
  • stawkę godzinową w wysokości 27 zł/h brutto
  • zatrudnienie na pół etatu
  • pracę w godzinach 11-19 oraz 12-20
  • możliwość rozpoczęcia pracy tak naprawdę od zaraz

Zadania

  • wykładanie ciastek na talerzyki
  • wkładanie ciastek do witryn
  • obsługa klienta
  • nakładanie produktów na talerze
  • wydawanie posiłków

  • Praca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210