Praca w Holandii Frezer CNC zarobki netto 2200€-2400€
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
STERNJOB SP. Z O.O.
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca przy produkcji części do maszyn, głównie śrub

WYMAGANIA:
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie jako programista w HEIDENHAIN
  • Prawo jazdy

OFERUJEMY:
  • Holenderską umowę o pracę
  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych,
  • Stawka od 18,00€/h brutto
  • Wynagrodzenie tygodniowe od 560€Netto
  • Wynagrodzenie miesięczne od 2200€ Netto
  • Stałe zatrudnienie,
  • Możliwość nadgodzin płatnych dodatkowo 25%
  • Dodatki wakacyjne wypłacane są co tydzień wraz z wynagrodzeniem
  • Dodatki urlopowe odkładają się na rzecz urlopu danego pracownika
  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim

Zakwaterowanie zapewnia pracodawca w pokojach 1 lub 2 osobowych.

!!! Ważne informacja aby na zakwaterowanie wziąć ze sobą pościel, kołdrę i poduszkę !!!

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 011
    23 346