Praca technik / serwisant urządzeń fiskalnych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Grupa Promes Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa Klientów pracodawcy w zakresie sprzedaży prostych urządzeń fiskalnych

  • Udzielanie informacji na temat ofert firmy lub profilu jej działalności

  • Wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń fiskalnych

  • Instalacja, konfiguracja i programowanie urządzeń fiskalnych

  • Zaopatrzenie firmy w najpotrzebniejsze środki chemiczne, produkty kuchenne, materiały eksploatacyjne itp. – na wniosek i polecenie przełożonego

  • Bieżąca dbałość o schludny wygląd oraz powierzone mienie (samochód, telefon, laptop, narzędzia pracy)

  • Wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę w terminie z zachowaniem odpowiedniej jakości świadczonych usług na rzecz klientów

  • Organizacja własnej pracy w celu prawidłowego funkcjonowania serwisu

  • Drobne prace logistyczne – organizacja wysyłek, zamawianie kurierów

  • Inne prace serwisowe zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA:
  • Zdolności manualne, obsługa elektronarzędzi
  • Umiejętność pracy w zespole oraz elastyczne podejście do zadań
  • Dokładność, rzetelność oraz umiejętność organizacji pracy i czasu
  • Dbałość o jakość i estetykę wykonania
  • Zaangażowanie w obowiązki
  • Prawo jazdy kat. „B”
  • Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń sieciowych

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w pracy z Klientami
  • Doświadczenie na stanowisku serwisanta
  • Umiejętności przeprowadzania diagnostyki i naprawy usterki.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nabywanie doświadczenia i rozwój umiejętności w zawodzie serwisanta
  • Niezbędne narzędzia i materiały do wykonywania obowiązków
  • Po okresie próbnym pakiet ubezpieczenia grupowego i samochód służbowy
  • Możliwość zdobycia uprawnień
  • Komputer i telefon służbowy

CV proszę przesyłać poprzez portal Aplikuj.pl

  • Praca Bielsko-Biała
  • Technik urządzeń sanitarnych Bielsko-Biała
  • Serwisant Bielsko-Biała
  • Technik Bielsko-Biała
  • Technik pszczelarz Bielsko-Biała
  • Technik odlewnictwa Bielsko-Biała
  • Technik awionik Bielsko-Biała
  • Technik kelner Bielsko-Biała
  • Technik elektryk Bielsko-Biała
  • Technik elektronik Bielsko-Biała
  • Technik handlowiec Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536