Praca/staż/szkolenie dla osób z orzeczeniem
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Fundacja Heros
6. 8. 2024

Fundacja Heros, aktywizująca osoby z niepełnosprawnościami, zaprasza do wzięcia udziału w projekcie, współfinansowanego ze środków PFRON. Weź udział w 3-miesięcznym stażu zawodowym i rozwiń swoje kompetencje! Oferujemy również atrakcyjną perspektywę zatrudnienia po zakończonym stażu.
Stanowisko: Pracownik biurowy
Miejsce stażu/pracy : Lublin
Stypendium stażowe: 2294,99 zł miesięcznie
Obowiązki na stażu:
• obsługa połączeń przychodzących i wychodzących,
• drukowanie, skanowanie dokumentacji biura,
• odbiór i obsługa obiegu korespondencji,
• obsługa klientów biura,
• prowadzenie i edytowanie kalendarza spotkań,
• dbanie o wizerunek biura i jego funkcjonowanie,
• współpraca z partnerami zewnętrznymi biura.
Aby wziąć udział w stażu należy spełniać wszystkie poniższe wymagania:
• posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
• pozostają bez zatrudnienia,
• są w wieku aktywności zawodowej (tj. osoby, które nie osiągnęły wieku emerytalnego),
• zamieszkują teren województwa lubelskiego.
Możesz skorzystać także ze szkoleń oferowanych przez Fundację, porad doradcy zawodowego czy prawnika! Nie ponosisz kosztu udziału w projekcie!
Jeśli spełnisz wszystkie wymagania, istnieje możliwość natychmiastowego zatrudnienia.
Zachęcamy do przesyłania CV. Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona.

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536