Praca produkcyjne dla kobiet i mężczyzn - Osina
  • Kluki
Kluki, Kluki, Łódzkie, Polska
'RCR' sp. z o.o.
13. 9. 2024

Firma zajmująca się produkcją żywności poszukuje kandydatów na stanowisko pracownika produkcyjnego.

Opis stanowiska:

pakowanie żywności

kontrola jakości

przygotowanie zamówień

Wymagania:

dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

gotowość do pracy zmianowej

chęć do pracy i nauki

KSIĄŻECZKA SANEPID

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie

pracę od poniedziałku do piątku; trzy zmiany (6-14; 14-22; 22-6)

stawkę 28,10 zł/h + 20% nocka

możliwość zaliczki

  • Praca Kluki
  • Kluki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567