PRACA: Pracownik Ochrony - Monitoring Obiekt Handlowy ŁUBNA
  • Góra Kalwaria
Góra Kalwaria, Góra Kalwaria, mazowieckie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
27. 9. 2024

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Obecnie poszukujemy pracownika ochrony do jednego z naszych obiektów handlowych zlokalizowanego w Centrum Handlowym Glinianka w Łubnej (pow. piaseczyński).

Zadania:

  • Praca głównie na monitoringu
  • Obchody po obiekcie

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Zaangażowanie
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Spostrzegawczość
  • Punktualność,
  • Mile widziane doświadczenie, ale nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:

  • 29.00zł brutto
  • Umowa zlecenie - pespektywa umowy o pracę!
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Opiekę przełożonego
  • Pełne i bezpłatne umundurowanie

Osoby zainteresowane pracą prosimy o aplikację przez portal lub telefonicznie 6.6.8.9.1.4.7.3.2. lub 6.0.9.7.3.0.2.3.7. lub 7.8.5.8.9.7.3.3.6.

  • Praca Góra Kalwaria
  • Przedstawiciel handlowy Góra Kalwaria
  • Pracownik fizyczny Góra Kalwaria
  • Pracownik biurowy Góra Kalwaria
  • Pracownik produkcji Góra Kalwaria
  • Góra Kalwaria - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291