Praca od zaraz: kontrola kompletacji towaru Piątek
  • Łęczyca
Łęczyca, Łęczyca, łódzkie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
13. 9. 2024

Poszukujemy osoby do ochrony (tylko czynności kontrolne) w obiekcie logistyczno-magazynowym w miejscowości Piątek.

Zadania na stanowisku:

  • czynności kontrolne: sprawdzanie poprawności skompletowanego towaru przy pomocy skanera

Oferujemy:

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • umowę zlecenia i stałą współpracę
  • system zmianowy (praca na trzy zmiany 6-14, 14-22, 22-6)
  • przeszkolenie od podstaw

Dodatkowo:

  • bezpłatna prywatna opieka medyczna w ogólnopolskiej sieci LUX MED (Pakiet Podstawowy) i możliwość dokupienia wyższych pakietów w atrakcyjnej cenie,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności
  • niekaralności
  • umiejętności samodzielnej, sprawnej obsługi komputera
  • mile widziana znajomość obsługi skanera

Telefon poniedziałek - piątek 09:00-15:00: 6.9.8. 6.8.1. 0.3.6.

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

  • Praca Łęczyca
  • Łęczyca - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567