Praca na produkcji - osoby z orzeczenie o niepełnosprawności
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
FFM
31. 8. 2024

Firma z siedzibą w Lublinie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko: Elektromechanik/Mechanik utrzymania ruchu.
Zakres obowiązków:
- wykonywanie przeglądów okresowych;
- udział we wdrażaniu do produkcji nowych maszyn i urządzeń;
-umiejętność usuwania awarii maszyn w zakresie mechanicznym, elektrycznym, pneumatycznym i w małym
stopniu elektronicznym (czujniki);
Nasze oczekiwania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane);
- wykształcenie techniczne;
- uprawnienia energetyczne SEP do 1kV (możliwość zrobienia w Naszej firmie);
- umiejętność pracy pod presją czasu;
- umiejętność czytania schematów elektrycznych;
- znajomość podstaw automatyki i mechaniki przemysłowej (mile widziane);
- gotowość do pracy w systemie zmianowym 2 dni pracy 2 dni wolnego;
godziny pracy: zmiana pierwsza 8-20, zmiana druga 20-8;
zapewniamy przyuczenie do powierzonych obowiązków.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- niezbędne szkolenia i możliwość rozwoju osobistego;
- możliwość realizacji odpowiedzialnych zadań;
- atrakcyjne wynagrodzenie (wysoka podstawa + system premii);
- możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.
Operatorka maszyn przy produkcji opakowań foliowych.
Główny zakres obowiązków:
-obsługa maszyn wycinająco - zgrzewających,
-pakowanie produktów według ustalonych procedur w opakowania jednostkowe i zbiorcze,
-kontrola jakości produktu,
-raportowanie działań,
-współpraca z innymi działami firmy
Projekt pn. „Klucz do sukcesu” współfinansowany
ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

  • Praca Lublin
  • Konstruktor (osoba) Lublin
  • Łącznik (osoba) Lublin
  • Pracownik na wysokościach Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536