Praca na produkcji - obsługa maszyn
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, jednego z największych eksporterów akumulatorów poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika pradukcji.

Zadania:

  • obsługa maszyny produkcyjnej, prawidłowe ustawienie programów i paramentów,
  • wykonywanie czynności kontrolnych i pomiarowych,
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, praca również odbywa się w weekendy,
  • umiejętność samodzielnego działania i realizowania zadań,
  • brak przeciwwskazań do pracy w maseczce ochronnej.

Oferujemy:

  • umowę o prace tymczasową ze stawką wynagrodzenia 31 zł brutto oraz z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
  • pracę na terenie Poznania z dogodnym dojazdem,
  • darmowy posiłek,
  • możliwość dołączenia na preferencyjnych warunkach do pakietu Multisport, ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia zdrowotnego.

  • Praca Poznań
  • Obsługa hotelowa Poznań
  • Obsługa gastronomii Poznań
  • Pracownik na wysokościach Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567