Praca na produkcji czy na wózki widłowe na *Kirchhoff Automo
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Rolixus Job
5. 9. 2024

Praca na produkcji czy na wózki widłowe na *Kirchhoff Automotive
*Stawka* : 32-35 zł/h Brutto
*Harmonogram* : 8 godzin, trzy zmiany, możliwe nadgodziny
*Poszukujemy* : mężczyźni do 55 lat, kobiety z UDT
*Miejsce pracy* : Gliwice (30 km od Katowic), Gniezno (50 km od Poznania)
*Zadania* :
- Realizacja planu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami technologicznymi, jakościowymi, ilościowymi
- Dbanie o należyty stan urządzeń, maszyn oraz wykorzystywanie ich zgodnie z przeznaczeniem
- Wprowadzanie danych do komputera i wypełnianie dokumentacji
- Dla pracy na wózkach widłowych, UDT wymagane (35 zł br/godz)
*Rodzaj umowy* : Umowa o Pracę
*POZOSTAŁA INFORMACJA* :
* Urlopy (do 2 dni w miesiącu)
* Dopłaty za nadgodziny i pracę w weekendy
* Dopłacanie 8 zł dziennie na obiad w stołówce
* Kompensacja za dojazd 6 zł br na zmianę
* Premia uznaniowa 4 zł br na zmianę
* Opieka medyczna
* Zabezpieczenie odzieżą roboczą
* Wsparcie koordynatora

  • Praca Gliwice
  • Pracownik na wysokościach Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536