Praca na magazynie-Pracownik Pomocniczy działu technicznego
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
IQFM ACKERMANN
16. 11. 2022

Obowiązki

  • Realizacja zadań produkcyjnych z zachowaniem norm bezpieczeństwa pracy i wewnętrznych procedur
  • Pakowanie gotowych wyrobów i produktów wg zamówienia od klienta
  • Obsługa maszyn wtryskowych, z zachowaniem zasad BHP, odbiór gotowego produktu
  • Sprawdzanie zgodności komponentów

Wymagania

  • doświadczenie przy wymianie form wtryskowych
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • wynagrodzenie 25 zł/h brutto
  • premię 800 zł brutto
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji przez portal lub na podany adres mailowy.
tel. do kontaktu: 511880769

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”