Praca na magazynie- bez zmian nocnych
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zadania:

  • kompletowanie zamówień (przy użyciu skanera)
  • pakowanie zamówień (stacja pakująca)
  • przyjmowanie produktów na magazyn (przy użyciu skanera)-

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • mile widziana znajomość obsługi programów magazynowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod zakład
  • pracę w systemie dwuzmianowym ( 6-14,14-22) od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie 4675 zł brutto + premia do 15%
  • premia dodatkowa indywidualna do 200 zł brutto
  • możliwość pracy w nadgodzinach dla osób chętnych
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych 20%
  • możliwość skorzystania z karty Multisport oraz z ubezpieczenia na życie

tel. 6.0.7.1.7.8.9.8.9

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik na wysokościach Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584