Praca Kierownik w markecie, Dino Polska S.A., Dawidy Bankowe
  • Raszyn, pruszkowski, mazowieckie
Raszyn
1. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Kierownik Marketu

Długa 19, 05-090 Dawidy Bankowe, mazowieckie

POSZUKUJESZ PEWNEJ I STABILNEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU?

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PRACOWNIKÓW

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

zarządzanie podległym zespołem

prowadzenie marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy

zarządzanie asortymentem marketu

reprezentowanie firmy wobec Klientów i dostawców

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE TO:

znajomość specyfiki handlu detalicznego

umiejętność skutecznego planowania

komunikatywność oraz kreatywność

umiejętność zarządzania zespołem

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii

wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia

możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych

ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

ZADZWOŃ!

785-235-102 / 665-941-451

  • Praca Raszyn
  • Kierownik Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567